Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Genom att använda webbplatsen accepterar du att cookies används.   Ok

Kontakt

Draper Europe AB
Västervallvägen 6                  
302 50 Halmstad

Tel: 035-14 42 90
Fax: 035-14 42 91

solskydd@drapereurope.se

Tomas Andersson

VD

tomas.andersson@drapereurope.se
035-14 42 92
0704-45 23 78

Josefine Wiberg

Säljare

josefine.wiberg@drapereurope.se
035-260 33 13

Anita Fazlijevic

Säljare

anita.fazlijevic@drapereurope.se
035-14 42 90

Marie Bengtsson

Säljare

marie.bengtsson@drapereurope.se
035-14 42 95

Martin Johnsson

Säljare

martin.johnsson@drapereurope.se
035-14 42 90
070-775 61 12

Anders Wallin 

Säljare

anders.wallin@drapereurope.se
073-81 83 833

Jasmina Trajkovska

Marknadsansvarig

jasmina.trajkovska@drapereurope.se

035-14 42 98

Christian Johansson

Säljare

christian.johansson@drapereurope.se
035-14 42 61

Zdravka Zoric

Inköpare

zdravka.zoric@drapereurope.se
035-14 42 66

Johanna Grönström

Inköpare

johanna.gronstrom@drapereurope.se
072-700 22 47

Malin Dahlin

IT-ansvarig

malin.dahlin@drapereurope.se
035-14 42 68

Hitta återförsäljare

Här hittar du din närmaste återförsäljare av Draper® solskyddssystem.
Du kan även beställa online från några e-handlare.

Hitta återförsäljare

Bli återförsäljare

Är du intresserad av att bli återförsäljare av Draper® solskyddssystem?
Skicka en förfrågan redan idag. Vi ser fram emot att höra från er.

Bli återförsäljare